Účtovník/čka

V a V Akademy

Miesto práce
Hlavná 50, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovej agendy spoločnosti v systéme podvojného účtovníctva
- účtovanie účtovných prípadov v účtovnom programe
- riadne a včasné účtovanie prijatých a vystavených faktúr
- kontrola formálnej a vecnej správnosti účtovných dokladov
- kontrola stavu záväzkov a pohľadávok
- spracovanie a evidovanie zverených pokladničných dokladov
- evidencia o pohybe majetku, zásob a finančných prostriedkov
- vyhotovovanie podkladov k inventarizácii majetku, zásob a finančných prostriedkov
- vyplňovanie formulárov a hlásení pre orgány štátnej správy
- spolupráca s orgánmi štátnej správy a s ďalšími inštitúciami
- administratívne práce spojené s evidenciou účtovných prípadov a korešpondencie

- zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- práca v moderných a atraktívnych priestoroch spoločnosti v centre mesta Prešov
- zamestnanecké benefity (masáže, kadernícke a kozmetické služby)
- možnosť ďalšieho vzdelávania

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas s ochranou osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Na výberové konanie budeme pozývať kandidátov, ktorí vyhovujú vyššie uvedeným požiadavkám.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzuje pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Strojopis - Pokročilý

- min. 2 ročná prax v oblasti podvojného účtovníctva a fakturácie
- praktické skúsenosti s účtovným programom OMEGA
- dobré ekonomické znalosti
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
- lojalita

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2740957  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, motivujúci