Pracovníčka nemeckého zákazníckeho servisu v e-shope

V a E, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiaccezročné a koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu do nášho pracovného tímu v internetovom obchode na skrátený úväzok/živnosť na 4 pracovné hodiny denne.

V náplni práce je spracovanie a editácia objednávok, zákaznícky servis, preklad produktov, správa sociálnych sietí, komunikácia s obchodnými partnermi. Znalosť NEMECKÉHO jazyka v písomnej aj ústnej forme nutná. Prácu je možné vykonávať z domu.

Vybraní uchádzači budú nami kontaktovaní pre doplnenie informácií alebo online pohovor. Poprosíme nevyužívať telefonický kontakt, výhradne písomný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, aktívna práca s počítačom.
Potrebné je zabezpečiť si nerušené pracovné prostredie. Znalosť jazyka nutná!

Naša spoločnosť prevádzkuje internetové obchody s predajom oblečenia doma aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4240325  Megjelentetés dátuma: 17.1.2022  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac