Lekár špecialista

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Ústredná vojenská nemocnica Slovenského národného povstania, Generála Miloša Vesela, Ružomberok, Slo
Termín nástupu
podľa dohody
lekár bez špecializácie - 1193,00 eur/mesačne, lekár špecialista 2195,00 eur/mesačne + osobný príplatok, stabilizačný príplatok, iné zložky mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti

stabilná práca, stravovanie, ubytovanie, príspevok do 3. piliera, možnosť ďalšieho vzdelávania a rastu, 30 dní riadnej dovolenky, odmeny pri životnom jubileu

hľadáme lekárov so špecializáciou v odbore anestéziológia a resuscitácia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

anestéziológia a resuscitácia

Počet rokov praxe

5

znalosť práce na PC

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN Ružomberok - vojenské zdravotnícke zariadenie, plne však realizuje všetky zásady celoštátneho Liečebného poriadku, ide o nemocnicu typu III.A, zriaďovateľom je Ministerstvo obrany SR. K dispozícii je veľký, krásne upravený vonkajší nemocničný areál, ktorý umožňuje ďalší rozvoj nemocnice....

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3561950  Megjelentetés dátuma: 17.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: lekár bez špecializácie - 1193,00 eur/mesačne, lekár špecialista 2195,00 eur/mesačne + osobný príplatok, stabilizačný príplatok, iné zložky mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy