Koordinátor starostlivosti o pacientov

UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.

Miesto práce
Zelená 1a, Martin-Priekopa
Termín nástupu
01.07.2018
700€ brutto + výkonostná odmena, osobné ohodnotenie, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt s pacientmi (informovanie o službách, možnostiach liečby na klinike),
- ponuka a predaj služieb v nadväznosti na kontakt zo strany záujemcov,
- manažment pacientov (objednávanie pacientov, koordinácia pacientov pred a po poskytnutí zdravotnej starostlivosti, plánovanie ďalšej starostlivosti),
- starostlivosť o pacientov počas poskytovania služieb,
- finančné zúčtovanie poskytnutej liečby, práca s pokladňou,
- podpora pri organizovaní eventov,
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami vo vybraných oblastiach,
- súvisiace evidencie a administratívna práca (plánovanie, zmluvy ap.).

- neformálna, priateľská atmosféra na pracovisku,
- systematické zaškolenie s intenzívnou podporou v skúšobnej dobe,
- možnosť sebarealizácie sa pri výkone podnetnej a neustále sa meniacej práce s klientmi, samostatnosť a zodpovednosť za vybrané oblasti a procesy,
- priestor na profesijný a odborný rast v oblasti manažmentu zákazníkov, predaja, organizácie eventov ap.
- práca v mladom kolektíve
- nadštandardné pracovné zázemie a podmienky pre zamestnancov,
- pracovná doba pondelok – piatok,
- adekvátne platové podmienky,
- sociálny program,
- benefity pre zamestnancov a rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k pracovným povinnostiam,
- samostatnosť a pohotovosť v myslení, konaní a rozhodovaní,
- výborné organizačné schopnosti,
- vysoká miera zodpovednosti za vykonanú prácu,
- výborné komunikačné zručnosti (klienti, kolegovia, zdravotnícky personál),
- skúsenosti v práci s klientmi, prozákaznícka orientácia v správaní a komunikácii,
- schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nadobudnuté vedomosti v práci s klientmi (medicínske informácie, ekonomická agenda).
- flexibilita pri plnení pracovných povinností,
- radosť z práce v tíme, ochota zdieľať znalosti s kolegami,
- úcta a rešpekt k pacientom i na konci pracovného dňa,
- záujem o odborný a osobnostný rast

UVEA MEDIKLINIK je špičkovým pracoviskom s veľmi silným pro-klientskym prístupom a výrobou vlastnej bezobalovej kozmetiky. Je to moderne a nadštandardne vybavená lekáreň s bohatou prípravou magistraliter vrátane sterilnej prípravy očných liekov najmä pre potreby očnej kliniky, ktorej je lekáreň súčasťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3412925  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ brutto + výkonostná odmena, osobné ohodnotenie, koncoročné odmeny