Elektrikár / údžbár

Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky

Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky, Matúškova, Bratislava
Termín nástupu
asap
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a údržba elektrických zariadení,
- údržbárske práce – zabezpečenie starostlivosti údržby a opráv,
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek,
- ďalšie činnosti s prevádzkou a údržbou objektov.

- o 5 dní dlhšia dovolenka + voľno nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok do 3. dôchodkového piliera,
- zvýšenie mzdy podľa odpracovaných rokov vo verejnom záujme,
- príspevok na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť - vyhláška § 22,
- pracovitosť,
- zodpovednosť,
- zručnosť v manuálnych činnostiach.

Rozpočtová organizácia - kontrola a skúšobníctvo poľnohospodárskych produktov.
ID: 3709685  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov