Všeobecná sestra na lůžka Kardiologického oddělení ÚVN

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice, Praha 6-Břevnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Platové podmínky dle vzdělání, délky praxe apod. Výši platu Vám rádi sdělíme individuálně.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu do směnného provozu na standardní oddělení kardiologie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení,
- bezpečné pracovní prostředí,
- systém kvalitního odborného zaškolení,
- velmi dobré platové ohodnocení,
- možnost profesního růstu,
- 5 týdnů dovolené,
- další 3 dny pracovního volna navíc,
- příspěvky pro zaměstnance na rekreace, kulturní a sportovní akce, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy (nárok již po 1 roce trvání pracovního poměru),
- příspěvky pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity (nárok již po 1 roce trvání pracovního poměru),
- kvalitní dotované stravování (cena oběda 31 Kč),
- cenově výhodné ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc),
- karta MULTISPORT,
- vstup na plavecký bazén Júliska každý pátek zdarma,
- výhodné nabídky rekreací a lázeňských pobytů v rámci spolupráce s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními – VOLAREZA,
- slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb,
- program Podpory zdraví pro zaměstnance (sportovní akce, jóga, kondiční cvičení, program pro zlepšení zdravého životního stylu, poradna pro odvykání kouření aj.),
- další služby pro zaměstnance (tělocvična, posilovna, sauna, kadeřnictví, masáže, prodejny potravin včetně bio a rychlého občerstvení za zvýhodněné ceny),
- ostatní informace a zaměstnanecké výhody viz kariera.uvn.cz.

Informace o náboru

Nástup možný po dohodě. Zahraničním uchazečům nabízíme pomoc při vyřizování povolení k výkonu v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
- praxe výhodou, není však podmínkou
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- schopnost týmové spolupráce
- znalost práce na PC
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3670162  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmínky dle vzdělání, délky praxe apod. Výši platu Vám rádi sdělíme individuálně.