Technik

Ústav zoológie SAV, v. v. i.

Miesto práce
Ústav zoológie SAV, Dúbravská cesta, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2020
Od 750 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z.z., podľa odpracovaných rokov od 750,- Eur do 1 000,- Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o myši, morčatá, králiky, hmyz a kliešte, ich ošetrovanie a manipulácia s nimi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Zoológia, Biológia

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii laboratórneho technika vítaná, nie je podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti s prácou v laboratóriu (príprava a sterilizácia roztokov, umelej potravy, atď.)
- skúsenosti s chovom hmyzu alebo kliešťov
- skúsenosti s laboratórnymi zvieratami (myši, morčatá, králiky)
- skúsenosti s bunkovými líniami alebo baktériami
- záujem o biológiu a zoológiu
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilnosť

Veda a výskum - zoológia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3913714  Megjelentetés dátuma: 19.5.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac