Odborný radca - odbor biopreparátov

Ústav štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv

Miesto práce
Biovetská 34, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
február 2022
Mzdové podmienky (brutto)
852,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti orgánu štátnej správy. Komplexná vedecká a regulačná analýza a vyhodnocovanie údajov a výsledkov o kvalite, bezpečnosti a účinnosti imunologických a veterinárnych liekov ako súčasť žiadostí o registráciu, zmenu alebo predĺženie registrácie.

Znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov zákona č. 460/1992 Zb. Ústava SR, zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach, zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní, zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe.
Zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný štrukturovaný životopis, motivačný list, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a pravdivosti predložených dokladov, kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní, súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov.
Požadované doklady zaslať do 20.12.2021 na adresu spoločnosti.
Na obálke a v žiadosti uviesť identifikátor výberového konania: VK/2021/4194.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárna medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálne vystupovanie, samostatnosť, svedomitosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

štátna správa, registrácia veterinárnych liekov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4209650  Megjelentetés dátuma: 23.11.2021  Alapbér (bruttó): 852,5 EUR/mesiac