Sekretárka riaditeľa

Ústav polymérov SAV, v. v. i.

Miesto práce
Ústav polymérov SAV, Dúbravská cesta, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
800 brutto (podľa zaradenia do platovej tabuľky pre odmeňovanie zamestnancov vo verejnej správe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého tímu hľadáme flexibilnú, komunikatívnu osobu, ktorá zastane prácu sekretárky riaditeľa a zabezpečí plynulý chod sekreteriátu.
Ovládanie písomnej aj hovorovej formy anglického jazyka nutné. Skúsenosti na podobnej pozícii ako aj každý ďalší jazyk je výhodou.

pružný pracovný čas
odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
stravné lístky

Svoj profesný životopis a motivačný list zašlite elektronicky na [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Pokladňa - Základy

Od uchádzača očakávame samostatnosť, dochvíľnosť, pracovitosť a komunikatívnosť. Výhodou sú dobré organizačné schopnosti uchádzača.

Laboratórium polymérov založené Dr. Milanom Lazárom na prelome rokov 1962 a 1963 vytvorilo základ pre vznik Ústavu polymérov SAV v roku 1967.

Ústav polymérov SAV vytvoril podmienky pre iniciovanie výskumu v oblasti polymérov ako súčasť chemického výskumu v Slovenskej akadémii vied. V súčasnosti Ústav polymérov SAV predstavuje významné výskumné a vzdelávacie centrum pre základný a aplikovaný výskum v aktuálnych oblastiach polymérnej chémie.

Zameranie ústavu zahrňuje štyri smery:
Syntéza a charakaterizácia polymérov
Kompozitné polymérne materiály
Polymérne biomateriály
Molekulové simulácie polymérov

Ústav polymérov SAV je externá školiaca inštitúcia pre doktorandské štúdium vo vedných odboroch:
Makro chémia
Fyzikálna chémia
Technológia makromolekulových látok

www.polymer.sav.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3517072  Megjelentetés dátuma: 16.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 brutto (podľa zaradenia do platovej tabuľky pre odmeňovanie zamestnancov vo verejnej správe)