Fyzioterapeut

Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Banskej Bystrici

Miesto práce
Kováčová
Termín nástupu
1.4.2020
Od 790 EUR/mesiacPriznanie osobného príplatku po skončení skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie a dokumentovanie stavu pacienta, jeho reakcie na terapiu,
- vykonávanie úkonov liečebno-rehabilitačného telocviku, individuálnou alebo skupinovou formou,
- vykonávanie úkonov rehabilitácie a odborne ich vedenie,
- vykonávanie s účastníkmi preventívnej a liečebnej rehabilitácie vodoliečbu, čiastočné a úplné masáže, parafínové obklady a ďalšie predpísané procedúry,
- organizovanie časových objednaní pacienta na predpísané procedúry,
- zodpovedá za organizáciu a prevádzku sauny,
- ovládanie základných techník procedúr a obsluhu prístrojov tak, aby bola vzájomná zastupiteľnosť /hydromasáž, klasická masáž, parafín a obsluha elektroliečebných prístrojov/.

Výmera dovolenky je predĺžená o jeden týždeň.
Ponuka rodinných rekreácií v strediskách zboru za zamestnanecké ceny.
Príspevky zo sociálneho fondu na stravovanie (cena pre zamestnanca 0,10 €), kultúrne a športové podujatia, príspevky pri životných a pracovných jubileách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia - fyzioterapia a liečebná rehabilitácia.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ústav na výkon trestu odňatia slobody
ID: 3865873  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 790 EUR/mesiac