Samostatný strážny oddelenia ochrany

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Miesto práce
PP 72, 918 65 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
823

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná činnosť strážneho zabezpečujúca strážnu a eskortnú činnosť u odsúdených mužov.

Služobný pomer na "dobu neurčitú", stabilné zamestnanie, prepracovaný systém vzdelávania, možnosť kariérneho rastu, garantovaný nárast mzdy v závislosti od praxe o 6,1%, Ďalej 6 týždňov dovolenky, prípadná 2 týždňová rehabilitácia, možnosť rekreácie (aj detskej), výhodný sociálny systém a iné. Stravovanie v hodnote 4 Euro mesačne. Ďalšie podrobnosti a výhody vyplývajúce zo služobného pomeru budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru. Možnosť ubytovania v ubytovni ústavu.

Po prijatí do služobného pomeru a ukončení základného odborného vzdelania sa bude jednať o službu v zmenách v nepretržitom pracovnom režime od 06,00 h -18,00 h a od 18,00 h - 06,00 h (cca do 5 mesiacov od prijatia). Po zaradení do spomínaného režimu sa k mzde 823 Euro prizná príplatok za nerovnomernosť času služby vo výške 100 Euro. O ďalších finančných benefitoch, ktoré vyplývajú zo služobného pomeru príslušníka Zboru väzenskej a justičnej stráže budú uchádzači informovaní v rámci informatívneho pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, fyzická spôsobilosť, duševná spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka, vek min. 21 rokov, spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3309422  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 823