Vedúci lekár zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
1.2.2021
2 501 - 3 380 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe 3 mesiace možnosť priznania osobného príplatku vo výške 1069,50 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže, zamestnancom zboru, odsúdeným a obvineným.

služobný byt, 6 týždňov dovolenky, možnosť rekreácie v liečebno-rehabilitačnom stredisku Kováčová alebo Omšenie, preventívna rehabilitácia v dĺžke 14 dní, dodatková dovolenka v dĺžke 7 dní

Záujemca o pozíciu vedúci lekár musí mať špecializáciu v odbore všeobecné lekárstvo, interné lekárstvo, pediatria, prípadne inú špecializáciu. Po skončení 3-mesačnej skúšobnej doby možnosť priznania osobného príplatku vo výške 1069,50 €.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Štátne občianstvo SR, bezúhonnosť, zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon štátnej služby, ovládanie štátneho jazyka, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, apolitickosť.

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava zabezpečuje výkon trestu odňatia slobody podľa zákona č. 475/2005 Zb. v znení neskorších predpisov a výkon väzby podľa zákona č. 221/2008 Zb. v znení neskorších predpisov
ID: 4014516  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Alapbér (bruttó): 2 501 EUR/mesiac