Lekár dermatovenerológ

Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.

Miesto práce
Tematínska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2019
2 000 € + priznaná pohyblivá zložka v zmysle platných interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná starostlivosť o klienta, zákroky korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a ďalšie estetické zákroky

Moderné prístrojové vybavenie, možnosť účasti na zahraničných kongresoch, voľné víkendy, stabilná pracovná doba, príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Informácie o výberovom konaní

prosíme kontaktovať na [email protected] zaslaním CV

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dermatovenerológia, všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v odbore vítaná, dobrý zdravotný stav, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ochota učiť sa novým veciam, ústretovosť

privátne zdravotnícke zariadenie so službami v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a dermatokozmetiky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3552061  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 € + priznaná pohyblivá zložka v zmysle platných interných predpisov