Interiérový dizajnér / predajca

URGELA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 22, Ružinov
Termín nástupu
15.05.221 - 01.06.2021
1 100 - 2 200 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie sa skladá z viacerých zložiek. Základný plat, motivačné pohyblivé zložky (prémie, odmeny) v závislosti od celkového výkonu prevádzky (showroomu) , osobné ohodnotenie, príspevky zamestnávateľa do 3. piliera DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– komunikácia so zákazníkom (predaj, konzultácie návrhov)
– tvorba návrhov kuchýň a celých interiérov, spracovanie projektov
– zastrešenie samotnej realizácie návrhu (plánovanie dopravy tovaru k zákazníkovi a plánovanie montáže, zameranie)

– pracovné miesto s kvalitným technickým zázemím (PC, služobný telefón, v prípade potreby vycestovania služobné auto k dispozícii, parkovacie miesto pre zamestnanca priamo pred pracoviskom v hodnote 50,- Eur/mes), kvalitné zázemie zabehnutej rodinnej spoločnosti, príspevky zamestnávateľa do 3. piliera DDS, 2 krát do roka team building,

Akceptujeme doručenie a odpovieme na CV len uchádzačom s požadovaným vzdelaním v oblasti interiérového dizajnu s požadovanou praxou.
Výberové konanie bude dvoj kolové: 1. osobný pohovor, 2. prezentácia spracovania zadaného interiéru uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Interierový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nielen s tvorbou, ale aj s predajom a komunikáciou s klientom.

Počet rokov praxe

3

– Technické myslenie, schopnosť čítať výkresy a pôdorysy projektov, kreativita v konštrukčných riešeniach, tvorivé myslenie v oblasti dizajnu a dispozície interiéru
– Flexibilita, slušná a ústretová komunikácia, mobilita, ochota pracovať aj mimo regiónu (služobné cesty)
- schopnosť komunikovať a vyargumentovať návrh (ponuku) klientovi, schopnosť predať navrhnutý produkt.
- Aktívny vodič
- NEFAJČIAR

Naša rodinná spoločnosť URGELA sa zameriava na navrhovanie a zariaďovanie celých interiérov. Tiež sme dovozcami niekoľkých značiek luxusných domácich spotrebičov z Nemecka a Talianska. Máme k dispozícií tím projektantov, ktorí sa svojim prístupom snažia čo najviac priblížiť k vízii každého klienta a tomu prispôsobovať celú prácu. Podľa individuálnych potrieb následne navrhneme a realizujeme interiér do celého domu či bytu. Máme k dispozícii kvalitné technické zázemie, výbavu vlastného vozového parku vrátane obslužnej dodávky (17m3). K dispozícii sú zazmluvnené kvalitné montážne skupiny. Sme nastavení poskytovať pre klientov tie najkvalitnejšie služby v oblasti interiérového dizajnu a jeho predaja. Naša rodinná spoločnosť má svoje sídlo a showroom vo Zvolene, tiež showroom v Bratislave je naším vysunutým pracoviskom - prevádzka.
Spoločnosť sa tiež zaoberá veľkoobchodným predajom luxusných domácich spotrebičov na celom území SR.
ID: 3793967  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac