Chyžná/Room Attandant

Hotel Arcadia, s. r. o.

Miesto práce
Hotel ARCADIA, Františkánska 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bližšie informácie pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie prideleného počtu izieb a spoločných priestorov hotela v štandarde 5*hotela
- striedanie na 2 pracovne smeny / doobedna alebo poobedna
- praca aj cez vikendy a sviatky

Zaujal Vás náš hotel a chcete sa pridať k tímu, ktorý napĺňa slogan
„Výnimočný hotel pre výnimočných hostí“ ?

V prípade záujmu očakávame Váš motivačný list a životopis emailom.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti URBIA HOTELS, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej organizácii výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prijemne vystupovanie je podmienkou
- pozadovany cisty register trestov

Čarovný ARCADIA BOUTIQUE HOTEL je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať romantický pohľad na Michalskú vežu a Bratislavský hrad.

BOUTIQUE HOTEL ARCADIA ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 492904  Megjelentetés dátuma: 30.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bližšie informácie pri pohovore