Elektrikár

URBANIX s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca je zameraná na montáž káblových žľabov, ťahanie káblov, montáž a zapájanie svietidiel, zásuviek (aj dátových - prípadné zaučenie) a rozvádzačov v priemyselných, kancelárskych, obchodných a bytových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro

Vodičský preukaz

B

- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach min. §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
- Znalosť čítania elektronických schém a projektovej dokumentácie
- Znalosť práce s PC
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť URBANIX s.r.o. sa špecializuje na priemyselné LED technológie, fotovoltické systémy, SMART riadenie, elektroinštalácie a šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia.

V spomenutých oblastiach poskytujeme nasledujúce služby:

+ Poradenstvo,
+ Svetelno-technický audit,
+ Návrh a dodávku LED technológie,
+ Návrh a dodávku fotovoltických systémov,
+ Inštaláciu technológie,
+ Kompletné elektroinštalácie,
+ Revízie a projektovú dokumentáciu.

Naša vášeň a odbornosť v oblasti šetrenia prevádzkových nákladov nám umožňuje poskytovať komplexné profesionálne riešenia pre našich klientov. Našim klientom šetríme priemerne 70-85% nákladov v oblasti osvetlenia a spotreby elektrickej energie.

www.urbanix.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3666551  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.