Reprezentant spoločnosti

URBANIX s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1000 eur brutto + provízie, neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie obchodnej činnosti spoločnosti
- Vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne udržiavanie kontaktu a spolupráce
- Prezentácia spoločnosti na rokovaniach
- Odborno- technické poradenstvo
- Monitoring, analýza trhu, sledovanie obchodných príležitostí, trendov
- Plnenie obchodného plánu, zodpovednosť za výsledky spoločnosti
- Dojednávanie obchodných podmienok a rámcových zmlúv
- Spracovávanie obchodných prípadov vrátane cenových ponúk
- Vedenie obchodných prípadov
- Komunikácia s jednotlivými úsekmi spoločnosti

Budete mať rozsiahle pole pôsobnosti.
Ponúkame Vám pozíciu, pri ktorej môžete naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Odmeny z predaja nie sú zastropované- je to len na Vás.
Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

LED osvetlenie, Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť a samostatnosť;
- Podnikavosť a cieľavedomosť;
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- Vysoké pracovné nasadenie;
- Ochota vzdelávať sa

Spoločnosť URBANIX s.r.o. sa špecializuje na priemyselné LED technológie, fotovoltické systémy, SMART riadenie, elektroinštalácie a šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia.

V spomenutých oblastiach poskytujeme nasledujúce služby:

+ Poradenstvo,
+ Svetelno-technický audit,
+ Návrh a dodávku LED technológie,
+ Návrh a dodávku fotovoltických systémov,
+ Inštaláciu technológie,
+ Kompletné elektroinštalácie,
+ Revízie a projektovú dokumentáciu.

Naša vášeň a odbornosť v oblasti šetrenia prevádzkových nákladov nám umožňuje poskytovať komplexné profesionálne riešenia pre našich klientov. Našim klientom šetríme priemerne 70-85% nákladov v oblasti osvetlenia a spotreby elektrickej energie.

www.urbanix.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3666422  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur brutto + provízie, neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce