Administratívny pracovník v advokátskej kancelárii

URBÁNI & Partners s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého 17, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• trestné právo
• občianske právo
• obchodné právo

• príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch
• možnosť profesného rastu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou prostredníctvom e-mailu na adresu: [email protected], alebo poštou na adresu URBÁNI & Partners s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• študent 4. alebo 5. ročníka v odbore právo
• dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce, aktívny prístup k práci, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresovým situáciám, schopnosť rýchlej orientácie v problematike, spoľahlivosť, lojálnosť, diskrétnosť, dobré komunikačné schopnosti,
• znalosť cudzieho jazyka výhodou
• prax výhodou

URBÁNI & Partners s. r. o. je slovenskou advokátskou kanceláriou so sídlom v Banskej Bystrici, ktorá poskytuje komplexné právne poradenstvo prevažne pre tuzemské i zahraničné spoločnosti. Kancelária spolupracuje s významnými tuzemskými i zahraničnými advokátskymi kanceláriami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1599297  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 300 EUR/mesiac