Štátny radca - kontrolór

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.06.2018
856,00 platová tarifa + osobný príplatok do výšky 100% platovej tarify, 1% platovej tarify zvýšenie za každý rok praxe v štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrolná činnosť v sieťových odvetviach zameraná na kontrolu dodržiavania zákona o regulácii v sieťových odvetviach a osobitných predpisov, všeobecne záväzných právnych predpisov vydaných na ich vykonanie v rozsahu pôsobnosti úradu a právoplatných rozhodnutí úradu, príprava rozhodnutí v správnom konaní vo veci uloženia pokút

záujemca sa musí prihlásiť do výberového konania aj cez register VK na portáli www. slovensko.sk (VK/2018/2984)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferencia odboru právo

ovládanie PC - Word, Excel, Lotus, práca s elektronicky dostupnými databázami, schopnosť pracovať pod tlakom, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti, svedomitosť a spoľahlivosť, samostatnosť

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví je orgánom štátnej správy pre oblasť regulácie sieťových odvetví s celoštátnou pôsobnosťou. Do pôsobnosti úradu patrí štátna regulácia v sieťových odvetviach, vytváranie a podpora prostredia blízkeho konkurenčnému prostrediu, podpora pôsobenia trhových síl v sieťových odvetviach, ochrana spotrebiteľa, ochrana záujmov držiteľov licencií na dosiahnutie primeranej návratnosti investícií, zabezpečovanie spoľahlivej, hospodárnej a kvalitnej dodávky tovarov a služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3392409  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 856,00 platová tarifa + osobný príplatok do výšky 100% platovej tarify, 1% platovej tarify zvýšenie za každý rok praxe v štátnej službe