Vedúci oddelenia kontroly odboru štátneho dohľadu, Hlavný štátny radca

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb

Miesto práce
Továrenská 7, Bratislava
1 800 EUR/mesiacPlatová tarifa: 1 178,50 EUR + osobný príplatok, príplatok za riadenie podľa zákona o štátnej službe č. 55/2017 Z. z.; bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy :
- riadenie oddelenia kontroly,
- zabezpečovanie jednotného výkonu štátneho dohľadu krajskými pracoviskami,
- koordinácia a vykonávanie dohľadu kontrolou plnenia povinností a podmienok určených zákonom o elektronických komunikáciách, rozhodnutiami, povoleniami a opatreniami úradu,
- koordinácia výkonu zložitých kontrol,
- zodpovednosť za prípravu podkladov a návrhov pre vydávanie rozhodnutí v správnom konaní; zabezpečovanie vedenia správnych konaní o uložení pokuty v prípade zistenia nedostatkov pri výkone dohľadu.

Pružný mesačný pracovný čas.
Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
Možnosť získať mimoriadne odmeny za dosahované kvalitné výsledky práce.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Možnosť zúčastňovať sa bezplatne na školeniach a kurzoch.
Pravidelná výučba anglického jazyka.
Priateľský kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Podanie žiadosti:
Termín na podanie žiadosti o zaradenie do výberového konania VK/2020/2440 spolu s ďalšími požadovanými dokumentmi je do 21.10.2020 cez ústredný portál verejných služieb Slovensko.sk https://open.slovensko.sk/vk vyhľadávanie v registri Výberového konania , aktuálne vyhlásené výberové konanie VK/2020/2440 - hlavný štátny radca - vedúci oddelenia. Žiadosti o zaradenie do výberového konania zaslané iba cez stránku www.profesia.sk nebudú zaradené do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

študijný odbor : 6835 Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Schopnosti a osobnostné vlastnosti:
- samostatnosť,
- rozhodovacia schopnosť,
- komunikačné zručnosti,
- analytické, koncepčné a strategické myslenie,
- riadiace schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme.
Vodičské oprávnenie: Skupina B

telekomunikácie a poštové služby

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3979173  Megjelentetés dátuma: 8.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac