Správca/administrátor

Úrad geodézie, kartografie a katastra SR

Miesto práce
Chlumeckého 2, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca administrátora pre oblasti osobných počítačov, softvéru, prídavného obslužného softvéru, serverov a periférnych zariadení.
Pre oblasť osobných počítačov- znalosť hardvérových komponentov (napr. : rozobrať, vyčistiť, výmena HDD, výmena grafickej karty a pod.)
Pre oblasť softvéru – znalosť operačných systémov Windows rôznych verzii (napr. správa inštalácia, nastavenia, optimalizácia, práca s registrami a pod.)
Pre oblasť obslužného softvéru prídavný - ESET, MS Office, softvéry podporujúce vecnú problematiku, MS Outlook, eKriváň, VPN, Registratúrna kniha a pod.
Pre oblasť serverov – operačné systémy Windows 2003, Windows 2008, Windows 2012 a vyššie, FTP, file server, Dochádzkový systém (tvorba preukazov), softvér pre správu registratúry, MS Share Point Sevices, MS SharePoint Foundation, MS IIS, certifikáty, KEP, správa Active directory, Exchange server, DNS system, Group Policy, ActiveSync, kamerový zabezpečovací systém (video server DissMan), Sieť Govnet a pod.
Pre oblasť periférnych zariadení - nastavenie, výmena tonerov, údržba periférií a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

znalosť operačných systémov na báze Microsoft, sieťovej infraštruktúry a koncových zariadení osobných počítačov

Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky pre geodéziu, kartografiu a kataster nehnuteľností podľa zákona č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3213535  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou