Upratovačka

Upratujemenr, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október 2019
Mzdové podmienky (brutto)
3,- EUR/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Hľadáte si brigádu na pár hodín v týždni, niečo si privyrobiť?

Ak áno, práve my ponúkame takéto voľné pracovné miesta vhodné pre dôchodcov, študentov a mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke.
Ponúkame:
1. Upratovanie na jednu zmenu v podobe jednorázových pracovných činností, ktoré sa vykonávajú na základe požiadaviek klienta.
2. Prácu na skrátený úväzok 4 hodiny denne / 2 krát do týždňa v čase od 06:00 hod. do 10:00 hod. v priemyselnom parku
3. Čistenie - vonkajšiu údržbu v čase od 05:30 hod. do 07:30 hod. 3 x do týždňa v centre mesta.
Ak Vás niektorá pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať svoj životopis alebo nás len kontaktovať telefonicky, kde Vám budú zodpovedané všetky otázky ohľadne pracovného miesta. „

* práca od pondelka do piatka bez víkendov a bez sviatkov
* dodržiavanie všetkých zákonných požiadaviek (mzda pravidelne a včas,
včasné príspevky do fondov....)
* jednozmenný pracovný čas
* stabilné pracovné miesto
* slušný prístup a vzájomný rešpekt

Bližšie informácie o pracovnom mieste je možné získať na telefónnom čísle 0948099109 alebo emailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
zodpovedný prístup v práci
príjemné vystupovanie
praktické myslenie

Spoločnosť zaoberajúca sa upratovacími a čistiacimi prácami.
Založená v roku 2006.
Momentálne pôsobíme v regióne západného Slovenska a zamestnávame do 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3404239  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,- EUR/ hodina