Digital Sales Specialist

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš za sebou nejednu úspešnú online kampaň, sleduješ nové trendy v online marketingu a máš chuť sústavne veci zlepšovať? Máme pre teba ideálne pracovné miesto na realizáciu - Digital Sales Specialist v UPC Broadband Slovakia:

• aktívne preberieš zodpovednosť za manažovanie digitálneho predaja
• ďalej sa budeš samostatne podieľať na návrhoch komplexných online marketingových stratégií pre B2B/SOHO segment
• budeš proaktívne riešiť kvalitu exekúcie online kampaní, ich vyhodnocovanie a kontrolu počas behu a podávať návrhy na vykonanie optimalizačných krokov
• zároveň budeš zodpovedná/-ý za správu email marketingových kampaní
• príležitostne sa bude vyžadovať tvoja pomoc pri iných marketingových aktivitách spoločnosti

Na oplátku ponúkame:
Voľné ruky a tím extrémne šikovných a skúsených kolegov, ktorí ti budú pomáhať dosahovať výsledky, ktoré prekročia očakávania. Budeš spolupracovať so špecialistami, ktorí sú v biznise viac ako 10 rokov, budeš sa podieľať na návrhoch vylepšení našich nástrojov a postupov multi-channel kampaní a testovať nové veci, ktoré ešte nikto nevyskúšal.

• zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• zamestnanecké zľavy za služby UPC Broadband Slovakia
• zľavy u zmluvných partnerov
• možnosť využívať Multisport kartu a Metro kartu
• vzdelávací program pre zamestnancov
• 5 týždňov dovolenky i pre kolegov do 33 rokov
• deň plateného voľna pri svadbe/narodení dieťaťa

Pozícia vhodná aj pre študenta online marketingu, ktorý má skúsenosti s podobnou pozíciou a má záujem popri škole zdokonaľovať svoje zručnosti v práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

• prax minimálne rok na online pracovnej pozícii v agentúre alebo na strane klienta
• reálne pracovné úspechy v oblasti internetovej komunikácie, digitálneho marketingu a online kampaní
• predchádzajúce pracovné skúsenosti s: email marketingom, content marketingom a inbound marketingom
• znalosť Google Analytics
• užívateľská znalosť Word, Excel
• tímový hráč, flexibilita
• schopnosť prebrať iniciatívu a zodpovednosť za dosiahnutie výsledku

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Čaplová
E-mail: poslať životopis
ID: 3925806  Megjelentetés dátuma: 28.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac