Teamleader oddelenia Telesales

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
asap
1100 eur + variabilná zložka, výška platu závislá od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedie a motivuje tím predajcov Telesalesu (aktívny a pasívny telemarketing)
  • systematicky rozvíja predajné zručnosti obchodníkov svojho tímu s dôrazom na zisťovanie potrieb zákazníka, argumentačné schopnosti a prácu s námietkami
  • monitoruje kvalitu hovorov, vedie agendu o rozvoji, kvalite a raste jednotlivých predajcov
  • nesie zodpovednosť za plnenie predajných cieľov tímu
  • sústavne kontroluje a hodnotí prácu predajcov, dohliada na plnenie úloh, termínov, dodržovanie platných postupov, poskytuje pravidelne spätnú väzbu, doplňuje potrebné informácie a materiály na školenie, navrhuje školenia tímu/jednotlivcov
  • pripravuje spätnú väzbu pre nadriadených
  • spolupracuje na vytváraní a optimalizácií pracovných procesov a ich realizácii
  • podieľa sa na personálnom vedení predajcov - fluktuácia, vedenie výberových konaní
  • spolupracuje na vytváraní a optimalizácii pracovných procesov a ich realizácii
  • podieľa sa na operatívnom riešení konkrétnych situácií v rámci Telesalesu
  • rieši neštandardné problémy predajcov
  • zodpovedá za včasné a úplné dodanie podkladov potrebných pre oddelenie reportingu, vrátane vstupných informácií pre prípravu miezd

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti
  • kurzy anglického jazyka
  • zamestnanecké zľavy na služby UPC
  • Multisport, Metro karta
  • 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • SŠ,VŠ vzdelanie
  • prax s vedením tímu podriadených výraznou výhodou
  • samostatnosť, flexibilita, starostlivosť a lojalita
  • veľmi dobrá schopnosť plánovať a organizovať prácu
  • aktívny prístup k riešeniu úloh
  • schopnosť zvládať prácu pod tlakom
  • organizačné a komunikačné zručnosti
  • dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook) podmienkou
  • znalosť AJ výhodou
  • VP sk. B

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3360449  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 eur + variabilná zložka, výška platu závislá od skúseností a výkonu