Obchodný zástupca - Krajský manažér

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si obchodný typ, rád predávaš a napĺňanie potrieb klientov Ťa baví, prosím čítaj pozorne ďalej:

Hľadáme analyticky mysliaceho, motivovaného a obchodne zručného kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude predaj, starostlivosť o existujúcu klientelu a účasť na tvorbe nových produktov.

Medzi hlavné činnosti nášho Obchodného zástupcu patrí:
- získavanie novej klientely, osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientelou,
- starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov na východnom Slovensku
- plnenie administratívno-obchodných úloh,
- plnenie ďalších úloh podľa potrieb oddelenia a spoločnosti
- účasť na projektoch
- testovanie nových produktov

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:

- pravidelné školenia
- silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
- príspevok nad rámec zákona na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
- dovolenka nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti UP Slovensko. Váš životopis dôkladne posúdime a dáme Vám spätnú väzbu v čo najkratšom možnom čase.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti obchodnej činnosti min. 3 roky,
- samostatnosť,
- výborné komunikačné zručnosti,
- zodpovednosť,
- flexibilita.

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programov tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o. (pôvodne Chèque Déjeuner), od roku 2021 premenovaná na Up Déjeuner, s. r. o., je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí od roku 1995.
Up Slovensko, s.r.o. v prvej polovici roku 2021 založila novú spoločnosť s názvom Up Déjeuner, s.r.o., ktorá sa názvom vracia k historickej oblasti podnikania – stravovacím poukážkam a kartám „Déjeuner“. Tento dlho zvažovaný návrat ku koreňom je postavený na vysokej znalosti značky Déjeuner a jej zľudoveniu. Stravovacie poukážky a karty, ktoré nesú rovnaký názov, sa tešia veľkej popularite ako „dežoné“ alebo „deženérky“.
Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3709876  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac