Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Pomocná sila do kuchyne

Unlimited Taste s.r.o.

Miesto práce
Púchovská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacnástup 750€. Po obojstrannej spokojnosti je možnosť mzdu navyšovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie bieleho a čierneho riadu počas prevádzky, upratovanie a udržovanie poriadku v reštaurácii, čistenie zeleniny.
Práca na smeny dlhý/ krátky týždeň od 9/22 hod.

super kolektív, kvalitná práca s pozitívnou odozvou od zákazníkov, teambuildingy, menší kolektív s ,,rodinnou,, atmosférou.

V prípade záujmu poprosíme volať na číslo 0905411187 v pracovných dňoch Pond/Piatok od 10 do 19 hod. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme k nám do malého kolektívu nového kolegu/ kolegyňu, ktorý by nám pomohol s dennými prácami v kuchyni a v reštaurácii na pozícii pomocná sila. Ak máš záujem všetko ti vysvetlíme a naučíme ťa.

Pred 4 a pol rokmi sme otvorili našu reštauráciu, ktorá dnes patrí medzi tie najlepšie hodnotené. Dbáme o vysokú kvalitu prípravy jedál, na ktorú dohliada šéfkuchár a spolumajiteľ Tomáš Sika. Naše menu meníme na základe sezónnosti surovín + každý víkend pripravujeme špeciálnu ponuku. Takisto u nás nájdeš talianske, či lokálne vína, skvelú kávu a mnoho ďalšieho.
ID: 3926592  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac