IT Analytik

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 500 - 3 000 EUR/mesiac+ garantovaný ročný bonus (celková výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme do tímu skúseného IT Analytika/Solution Architekta, ktorého úlohou bude:

- zber biznis požiadaviek, vypracovanie návrhov riešení a príprava štúdií realizovateľnosti v súlade s IT architektúrou, štandardami a normami
- definovanie IT stratégie za vybranú oblasť korešpondujúca s business stratégiou, trendami v oblasti technológií, ako aj inými externými vplyvmi (legislatíva)
- navrhovanie IT architektúry v rámci riešených projektov a zmenových požiadaviek so zreteľom na cieľovú enterprise architektúru a náklady riešenia
- príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov
- spolupráca na tvorbe testovacích požiadaviek aj samotnom testovaní
- komunikácia s externými dodávateľmi, koordinácia ich úloh a dohľad nad kvalitou dizajnu poskytovaných riešení, ich následnou implementáciou a zodpovednosť za ich funkčnosť
- zabezpečovanie školení pre nové procesy/funkcie, definovanie technických štandardov a implementačných vzorov

- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné príspevky a platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- plne hradené stravné lístky
- interné a externé školenia, teambuildingy a eventy
- flexibilná pracovné doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Našim klientom je vedúca elektroenergetická spoločnosť na Slovensku poskytujúca služby domácnostiam, podnikateľským subjektom aj strategickým podnikom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- všeobecný prehľad v IT a základné znalosti IT infraštruktúry (HW, Network)
- znalosť middleware technológií (Java/C# app servers, ESB, MQ)
- znalosť front-end technológií (HTML, CSS, JavaScript)
- znalosť UML a Enterprise Integration Patterns
- znalosť SQL, relačných DB a princípov relačného dátového modelu
- SOA a Business Process Management (BPMN)
- komunikačné a organizačné schopnosti

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3977466  Megjelentetés dátuma: 4.1.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac