Senior IT Projektový Manažér

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 200 EUR/mesiac+ ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho slovenského klienta, ktorý je lídrom vo svojom odbore hľadáme skúseného IT Projektového Manažéra, ktorého úlohou bude:

- rozvoj projektového manažmentu v spoločnosti–upravovať a navrhovať metodiku pre projekty, s cieľom zvýšiť efektivitu riadenia projektov
- plánovať kapacity IT zdrojov v úzkej kooperácii s IT manažmentom
- zastrešovať a samostatne viesť IT projekty počas celého ich životného cyklu
- zodpovedať za prípravu a plnenie projektového plánu vo vzťahu k IT
- revízia existujúcich biznisových procesov a navrhovať opatrenia na odstránenie nedostatkov
- Reportovať priebeh projektov - revízia, nastavenie a dohľad nad dodržiavaním
- komunikovať s internými biznis aj IT tímami, ako aj externými partnermi

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Líder v oblasti elektroenergetiky poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti so samostatným vedením IT projektov (min. 5 rokov)
- znalosť metodiky PRINCE2, certifikácia výhodou
- skúsenosti s vedením projektov v AGILE prostredí
- znalosť IT technológií –skúsenosti v oblasti vývoja softvéru a orientácia v IT technológiách

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3667403  Megjelentetés dátuma: 25.11.2022  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac