Front-End Developer

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1200-3400+ € eur/m (zalezi od skusenosti kandidata)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako to u nás vyzerá a náplň práce:

» Budeš pracovať v tíme s ďalšími 4 programátormi
» Pracujeme agilne a naši programátori sami často prídu so zaujímavými nápadmi
» Nehráme sa na byrokraciu – nevykazujeme prácu do nástrojov a nezaťažujeme programátorov poradami
» Dostaneš sa k vývoju aplikácie od A po Z: client, server aj databáza

Aké technológie používame:

» HTML a LESS – to je samozrejmosť
» Server-side máme naprogramovaný v Jave, Spring a Spring Boot
» Na client-side máme všetky nové stránky naprogramované v
Javascripte ES6, používame ReactJS a ImmutableJS (staršie stránky sme robili v AngularJS, ale od toho postupne upúšťame)
» Dáta ukladáme do MySQL, PostgreSQL a do Redis-u
» Naše aplikácie nasadzujeme na CentOS, na provisioning používame» Saltstack a naše buildy si pripravujeme v Jenkinse

Informácie o výberovom konaní

» Už si niečo robil v jazyku Java, Ruby, Python, C#
» Základy frontend developmentu: HTML, CSS, Javascript
» Zaujímajú ťa nové technológie a trendy
» Nie je ti jedno ako program vyzerá, máš rád programovanie,
dátové štruktúry a algoritmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Naším klientom je spoločnosť s ročným obratom 400 miliónov EUR, vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím (viac ako 60 IT špecialistov z celkového počtu 110 zamestnancov). Kladie dôraz na voľnosť, fullstack vývoj a DevOps kultúru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3619224  Megjelentetés dátuma: 17.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-3400+ € eur/m (zalezi od skusenosti kandidata)