Product Owner

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre slovenského klienta, ktorý je inovátorom vo svojom odbore (zábavný priemysel) hľadáme skúseného Product Ownera, ktorý bude viesť vývoj od prvotného zadania až po konečnú implementáciu vybraného produktu.

Vašou úlohou bude zodpovedať za:
- Komunikáciu s biznisom a analýzu jeho požiadaviek, identifikácia trendov
- Prioritizovanie požiadaviek a negociáciu so stakeholdermi
- Tvorbu a riadenie produktového backlogu
- Aktívnu spoluprácu a zapojenie sa do diskusie s biznisom a členmi SCRUM tímu
- Komplexné manažovanie životného cyklu produktu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Naším klientom je spoločnosť s ročným obratom 400 miliónov EUR, vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím (vviac ako 100 IT špecialistov z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále). Kladie dôraz na dynamické a agilné prostredie otvorené novým nápadom, voľnosť, fullstack vývoj a DevOps kultúru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť s agilným spôsobom vývoja softvéru s používaním agilných metodológií
- Skúsenosti s produktovým managementom a nadšenie pre kvalitu softvéru a produktu
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Skúsenosti z bankového/Telco/Startup prostredia sú výhodou (ale nie podmienkou)
- Plynulá znalosť anglického jazyka

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3589601  Megjelentetés dátuma: 22.1.2024  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac