Sieťový špecialista

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1100 eur/mes (konečná výška odmeny môže byť vyššia v závislosti od úrovne skúseností a schopností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia LAN/WAN siete spoločnosti a zákazníkov vrátane vysoko dostupných viaclokalitných riešení,
- samostatné riešenie technických problémov,
- komunikácia s internými i externými zákazníkmi,
- návrhy architektúr a riešení v rámci rozvoja siete spoločnosti aj zákazníkov, účasť na väčších projektoch,
- práca v medzinárodnom tíme ( v súčasnej dobe ČR,SR, HU),
- pohotovosti 24/7 on- call (s pravidelným striedaním).

Pri pozícií sme otvorení rôznym senioritám kandidátov. Taktiež môžete okrem Bratislavy pracovať z Prahy či Brna.

- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
- športové aktivity
- práca v dynamickom tíme
- doplnkové dôchodkové pripoistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- aspoň 2 roky skúseností v oblasti sietí
- orientácia v problematike sietí LAN/WAN
- znalosť Cisco produktov, Cisco IOS, práca na príkazovom riadku
- znalosť základných sieťových protokolov (DNS, NTP, SMTP, HTTP/S, atd.)
- znalosť routovacích protokolov (BGP, EIGRP...) výhodou
- skúsenosť s používaním unixových nástrojov výhodou
- základná znalosť v oblasti balancingu a firewall (security) výhodou
- výborné komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita
- ochota sa ďalej vzdelávať

- pracovná skúsenosť z väčšej spoločnosti výhodou
- technicky zameraná certifikacia v oblastí sietí výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3446491  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1100 eur/mes (konečná výška odmeny môže byť vyššia v závislosti od úrovne skúseností a schopností)