Manažér medzinárodných IT vývojárskych tímov

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Nemecko, Bratislavský kraj, Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
od 4000 EUR/m (záleží od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá je odborníkom vo vývoji ERP riešení hľadáme komplexného Technického manažéra, ktorý má skúsenosti s vedením tímu.

Náplň práce
- Systematická analýza a riadenie aktuálnych a budúcich IT SW development projektov
- Vedenie a koordinácia internacionálneho tímu 10-12 softvérových vývojárov (od plánovania zdrojov až po dodávku komplexného riešenia)
- Zabezpečenie implementácií development procesov a princípov vo všetkých entitách (založených na microservices a DDD koncepte)
- Úzka spolupráca s vedúcimi vývoja (a produktovými manažérmi) na inováciách a rozvíjaní development stratégií produktov
- Cestovanie a komunikácia s vývojovými tímami na Slovensku, Čechách, Nemecku a pod.

Požiadavky
- Skúsenosti s vývojom moderných softvérových riešení, vrátane riadenia zdrojov a odhadov nákladov (min. 5 rokov praxe)
- Hlboké metodologické know-how pri riadení a organizácií procesov zabezpečenia kvality vývoja softvéru
- Skúsenosti s hodnotením, plánovaním a implementáciou softvérových riešení

Technické požiadavky
- Skúsenosť s agilným vývojom (ideálne SCRUM)
- Poznať princípy Domain Driven Designu (DDD)
- Znalosť cloudových riešení - Microsoft Azure, Amazon AWS atď.
- Skúsenosť s vedením development procesu väčšieho softvérového produktu (ideálne "krabicového" riešenia)
- Skúsenosť s úlohou Produktového manažéra, ideálne skúsenosť s technickou sales/pre-sales rolou, komunikácia s investormi atď.
- Skúsenosť s programovaním a relačnými databázami, data modelovaním alebo integráciou (T-SQL/PL/SQL, SOA, ESB, Microservices, BPM, atď).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3386739  Megjelentetés dátuma: 21.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4000 EUR/m (záleží od skúseností)