Hľadáme PHP Programátorov

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000 eur/m (depending on skill level)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si PHP developer a rád by si pôsobil v malej spoločnosti na medzinárodných projektoch?
Hľadáme pre našeho klienta PHP developera ktorý:

• minimálne 2 roky praxe s vývojom PHP aplikácií
• PHP znalosti na úrovni expert
• skúsenosti OOP na čo najlepšej úrovni
• čo najlepšia znalosť MySQL (Mariadb), ideálne skúsenosti s prácou s veľkými databázami
• znalosť GIT (aspoň základy)
• aspoň používateľská znalosť Linuxu (preferujeme vývoj na Linuxe)
• skúsenosti s aspoň jedným moderným PHP frameworkom, v ideálnom prípade Symfony a Doctrine
• analytické myslenie, zodpovedný prístup, tímová práca, dobré komunikačné schopnosti, nadšenie pre riešenie komplikovaných problémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klientom, pre ktorého budeš pracovať, je úspešná technologická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3316413  Megjelentetés dátuma: 27.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 3000 eur/m (depending on skill level)