Sanitár na operačných sálach

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
815,76 EUR/mesiachrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej mzdy + variabilnej zložky mzdy, ostatné mzdové náležitosti budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná odborná práca zdravotníckeho charakteru na operačných sálach pri operačných výkonoch pri priamom styku s pacientom.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy napr. 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ – odbor sanitár - vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3868974  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 815,76 EUR/mesiac