Lekár na Klinike detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny

Univerzitná nemocnica Martin

Miesto práce
Univerzitná nemocnica Martin, Kollárova, Martin
1 365 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1 365,00 € – 2 511,60 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie odbornej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti

- práca v akreditovanom, modernom a prosperujúcom zdravotníckom zariadení
- ubytovania za výhodných podmienok
- možnosť sústavného vzdelávania a odborného rastu
- rehabilitačné pobyty a iné sociálne benefity

Informácie pre záujemcov : AUTOMATICKÉ ODPOVEDE Z PORTÁLU NEAKCEPTUJEME.
Žiadame uchádzačov, aby postupovali podľa nasledujúceho oznámenia.

Prihlášku so stručným profesijným životopisom, fotokópiami o dosiahnutom vzdelaní, v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane výberových údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, súhlas so spracovaním výberových údajov obsiahnutých v životopise pre potreby Univerzitnej nemocnice Martin, Kollárova 2, 036 59 Martin, pre účely evidencie a to po dobu 1 roka odo dňa doručenia, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať, zasielajte do 16.03.2021 na adresu: Univerzitná nemocnica Martin, Odbor ľudských zdrojov, Kollárova 2, 036 59 Martin.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

- špecializácia v špecializačnom odbore anestéziológie a intenzívnej medicíny vítaná
- zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna medicína vítané
- prax vítaná
- vhodné aj pre absolventov
- základná znalosť jedného cudzieho jazyka
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a flexibilita
- kultivované vystupovanie
- psychická odolnosť
- morálna bezúhonnosť

štátne zdravotnícke zariadenie
ID: 3894461  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 365 EUR/mesiac