Praktická sestra (Zdravotnícky asistent)

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Od 1 108,4 EUR/mesiacpraktická sestra bez špecializácie 1108,4€/mesiac, praktická sestra so špecializáciou 1225,76€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežná náplň práce zdravotníckeho asistenta na rôznych oddeleniach/klinikách v rámci piatich nemocníc UNB - Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera, Kramáre, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda, Petržalka, Nemocnica Staré Mesto, Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice:
- vykonáva odborné pracovné činnosti pri zabezpečovaní výkonov ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu, hlavne pri uspokojovaní bio-psycho-sociálnych potrieb pacientov,
- spolupracuje so sestrou v diagnostickom a liečebnom režime všeobecnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti,
- vykonáva aj administratívne práce a vedie zdravotnú dokumentáciu v rozsahu svojich kompetencií,
- a iné.

- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov
odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické
výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá,
vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Univerzitná nemocnica Bratislava prijíma zdravotné sestry, operačné sestry, anestéziologické sestry.
Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
- v Nemocnici Ružinov a ŠGN Podunajské Biskupice manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Štefankovicsová, t.č. 0905/314 441,
- v Nemocnici akad. L. Dérera Kramáre manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Paštrnáková MPH., t. č. 0915/968 107,
- v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda p. Mgr. Jana Sivíková, MHA na t. č. 02/6867 3007,
- v Nemocnici Staré Mesto manažérka pre ošetrovateľstvo Mgr. Škorcová t.č. 0905/494 050

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor praktická sestra/zdravotnícky asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie personálneho manažmentu
Tel.: +421908035869
E-mail: poslať životopis
ID: 4206869  Megjelentetés dátuma: 25.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 108,4 EUR/mesiac