Samostatný odborný referent na oddelenia zdravotechniky

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
994 EUR/mesiacod 994 EUR/ mesiac- výška základnej mzdy závislá od počtu rokov odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva komplexnú servisnú starostlivosť o zdravotnícke prístroje vrátane opráv a preventívnej údržby prostredníctvom vlastných zamestnancov, alebo dodávateľských organizácií
• samostatné riešenie jednoduchých ako aj zložitých problémov, vznikajúcich pri prevádzke a poruchách medicínskej technológie s výberom najvhodnejšieho postupu na ich odstraňovanie
• zodpovednosť za funkčnosť a bezpečnú prevádzku zdravotníckej techniky v celom rozsahu v Nemocnici Ružinov so zreteľom na dodržiavanie doporučení výrobcov a dodržiavanie platných noriem
• vykonáva číselnú a formálnu kontrolu faktúr za opravy ZT a zodpovedá za správne rozúčtovanie finančných nákladov na jednotlivé nákladové strediská
• vedenie kompletnej agendy súvisiacej s činnosťou odboru (pošta, žiadanky na opravu, zmluvy, objednávky, servisné výkazy, faktúry, atď.)
• kontrola vecnej a formálnej správnosti dodávateľských faktúr za servisné práce, za materiál a ND súvisiace s opravami zdravotníckej techniky a za služby patriace do pôsobnosti oddelenia
• pri práci efektívne využíva informačný systém FAMA
• vypracovávanie podkladov pre komplexnú údržbu zdravotníckej techniky a sledovanie ekonomickej efektívnosti údržby a účelovosti využitia finančných prostriedkov vyčerpaných na servis zdravotníckej techniky
• zodpovednosť za bezpečnosť pri práci a dodržiavanie požiarnych a bezpečnostných predpisov na zverenom oddelení ako aj dodržiavanie úloh, ktoré vyplývajú z organizačného poriadku UNB
• zodpovednosť za kontrolnú činnosť na zverenom úseku v zmysle platnej smernice
• riadi sa podľa pokynov vedúcej oddelenia servisu a opráv zdravotechniky

- možnosť priznania osobného príplatku po ukončení skúšobnej doby,
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické
výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné,
- možnosť využitia karty MultiSport,
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotechnika, biomedicína výhodou

- technické zručnosti
- systematickosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť práce s ľuďmi

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4143873  Megjelentetés dátuma: 20.9.2022  Alapbér (bruttó): 994 EUR/mesiac