Lekár so špecializáciou v odbore všeobecné lekárstvo

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Antolská, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2097

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie práce praktického resp. všeobecného lekára,
- výkon lekárskych preventívnych prehliadok zamestnancov UNB v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda, predovšetkým vstupných, periodických, výstupných a mimoriadnych lekárskych prehliadok,
- očkovanie a preočkovanie novoprijímaných zamestnancovi proti vírusovej hepatitíde typu B,
- a iné.

- poskytujeme ubytovanie, cena ubytovania v ubytovni pre zamestnancov:
20€/viaclôžková izba,
40€/jednolôžková izba,
- sociálne benefity z kolektívnej zmluvy,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem.
Výber kandidátov a uskutočnenie pohovorov je v réžii vedúcej Pracovnej zdravotnej služby MUDr. Kriššákovej.
Každý uchádzač bude informovaný o výsledku výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta - všeobecné lekárstvo

Špecializácia v odbore všeobecné lekárstvo.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3462808  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2097