Elektrotechnik/obsluha technických zariadení budov

Univerzitná knižnica v Bratislave

Miesto práce
Michalská 1, Staré Mesto
Termín nástupu
júl 2019
800 - 900 EUR/mesiac583,50 - 700,50 € (základná zložka platu závisí od kvalifikácie, odpracovaných rokov praxe a skúseností kandidáta + osobný príplatok po 1 mesiaci zamestnania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● výkon práce elektrotechnika v zmysle platných právnych predpisov,
● nutné oprávnenie na prácu elektrotechnika podľa Vyhl. MPSVaR 508/2009 Z.z. § 21, § 22 a § 23,
● pravidelný výkon odborných preventívnych prehliadok elektroinštalácie a osvetlenia priestorov,
● montáž a zapájanie elektroinštalácie v objektoch a zariadeniach, vrátane rozvodných skríň s výnimkou transformátorovej stanice v časti vysokého napätia, opravy elektrickej inštalácie a osvetlenia,
● vykonávanie revízie a kontroly elektrických spotrebičov, elektrického ručného náradia, predlžovacích prívodov počas doby ich používania,
● odstraňovanie nedostatkov zistených revíziou elektrozariadení, opravy elektrozariadení a elektronáradia v súlade s platnými normami,
● prehľad o revíziách, odborných skúškach a odborných prehliadkach,
● účasť pri výkone revízií, odborných skúšok a prehliadok a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
● výkon funkcie dozorcu výťahov, vyslobodzovanie osôb z výťahov v prípade poruchy,
● obsluha automatiky zariadení plynových kotlov, regulátorov a výmeny tepla,
● obsluha klimatizačných a vetracích zariadení,
● zabezpečovanie potrebných úprav a opráv pre zlepšenie pracovného prostredia a pre dodržiavanie predpisov pre oblasť BOZP a PO,
● podľa aktuálnej potreby operatívne zasahovanie pri havarijných stavoch a rutinných údržbárskych činnostiach,
● príležitostná údržba a úprava vonkajších a vnútorných priestorov objektov knižnice,
● samostatná diagnostika a detekovanie potenciálnych závad a porúch technických zariadení v objektoch knižnice,
● technická podpora prípravy kultúrno-vzdelávacích podujatí v priestoroch knižnice.

- príjemné a estetické pracovné prostredie
- pracovné miesto v historických budovách v centre mesta
- týždenný pracovný čas: 36,25 hod.
- motivujúce platové ohodnotenie – osobný príplatok
- podpora vzdelávania zamestnancov formou pravidelnej účasti na školeniach
- poskytnutie stravných lístkov v polovičnej hodnote aj počas dní dovolenky
- bezplatný používateľský preukaz s dlhšou výpožičnou lehotou z fondov UKB
- možnosť účasti na bohatej ponuke kultúrnych podujatí organizovaných
zamestnávateľom

životopisy a motivačné listy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected],

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ÚSO - elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

7

- držiteľ oprávnenia na prácu elektrotechnika podľa Vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z. z. minimálne § 21, prípadne § 22 a § 23
- všeobecná technická a manuálna zručnosť, spoľahlivosť, flexibilita, ústretovosť, slušné vystupovanie - skúsenosti v danej profesii
- proaktívny a iniciatívny prístup zameraný na riešenie situácií
- technické a logické myslenie
- ochota a chuť pracovať na zmeny
- základné počítačové zručnosti: emailová komunikácia, Word / Excel – základy (v prípade potreby zamestnávateľ zabezpečí doškolenie)

Univerzitná knižnica v Bratislave (UKB) je najstaršia a najväčšia vedecká knižnica v Slovenskej republike. Sídli v historických objektoch v centre Starého Mesta v Bratislave, ktoré sú národnými kultúrnymi pamiatkami.

Univerzitná knižnica v Bratislave počas viac ako 100-ročnej histórie ovplyvnila niekoľko generácií slovenskej inteligencie. Jej cieľom je poskytovanie knižnično – informačných služieb a organizácia kultúrnych či vzdelávacích podujatí pre používateľskú aj širokú verejnosť (konferencie, semináre, prednášky, koncerty, výstavy). Partnerskými inštitúciami UKB sú významné slovenské a zahraničné knižnice, kultúrne a vzdelávacie inštitúcie, ministerstvá a veľvyslanectvá. V rámci kultúrnych podujatí UKB spája profesionálnu a nezávislú kultúru, štátny a neziskový sektor.

Univerzitná knižnica v Bratislave je v gescii Ministerstva kultúry a patrí medzi zamestnávateľov podľa Zákona č. 552/2003 o výkone práce vo verejnom záujme.

Viac informácií nájdete na:
www.ulib.sk
www.facebook.com/ulibsk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3693874  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 900 EUR/mesiac583,50 - 700,50 € (základná zložka platu závisí od kvalifikácie, odpracovaných rokov praxe a skúseností kandidáta + osobný príplatok po 1 mesiaci zamestnania)