Účtovník

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Miesto práce
Trieda Andreja Hlinku, Nitra
Termín nástupu
dohodou
629 - 755 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. platová trieda 5 (minimálne 629 €, maximálne 755 € + osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie dodávateľských faktúr, bankových účtov, likvidácia cestovných príkazov. Podrobnosti budú upresnené pri pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

ovládanie práce v systéme SAP vítané, komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, 3 roky praxe v podvojnom účtovníctve

verejnoprávna inštitúcia
ID: 3754369  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 629 - 755 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. platová trieda 5 (minimálne 629 €, maximálne 755 € + osobné ohodnotenie)