Správca budovy

Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacVýška základnej mzdy v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie prevádzky technických zariadení budovy, plánovanie a koordinovanie servisných činností, najmä klimatizačných a vzduchotechnických zariadení budovy, systémov na meranie a reguláciu teplôt, vrátane sledovania pravidelných revízií a kontrol vyhradených technických zariadení,
• zabezpečovanie plynulej dodávky energií, riešenie vzniknutých problémov spojených s výpadkami a poruchami a optimalizácia spotreby energií,
• koordinácia strážnej služby a upratovania budovy,
• pravidelná kontrola a obhliadky budovy a jej technických zariadení,
• vykonávanie drobných opráv v súčinnosti s údržbárom,
• základné administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou budovy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

3

• odborná spôsobilosť podľa §21 vyhlášky 508/2009 Z.z. výhodou

Vysoká škola
ID: 4000962  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac