Vedúci Oddelenia pre európske programy a Erasmus+

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo nám., UK, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2020
V súlade s ustanoveniami zákona č. 553 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rektor Univerzity Komenského v Bratislave , prof. JUDr. Marek Števček, PhD., v súlade so zákonom NR SR č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta vedúceho Oddelenia pre európske programy a Erasmus+.

Popis činnosti :

• Koordinovanie, organizovanie, metodické usmerňovanie a vedenie Oddelenia pre európske programy a Erasmus+.
• Odborná a špecializovaná práca , súvisiaca so zabezpečením fungovania programu Erasmus+ na Univerzite Komenského, aktualizácia smerníc, dokumentov, nariadení a promo materiálov, metodické usmerňovanie a riadenie fakúlt Univerzity Komenského ohľadne programu Erasmus+ .
• V súlade s pravidlami programu používanie relevantných on-line nástrojov na jeho administráciu (Mobility Tool, OLS, SOP a pod.), pre program E+ zabezpečenie relevantnej administrácie vo všetkých jeho zložkách, tj. KA1, KA2.

Obsadenie pracovného miesta bude realizované výberovým konaním.
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu zašlite profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected] najneskôr do 21.11.2019 , prípadne zašlite na adresu:
Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát
Oddelenie personálnej práce - Ing. Jana Gúčiková
Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440, 814 99 Bratislava .
K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti.
• Znalosť základných legislatívnych noriem týkajúcich sa oblasti VŠ výhodou.
• Schopnosť stanovovať priority, ciele, zlepšovať výkon vo vlastnej oblasti zodpovednosti.
• Byť nositeľom a aktívnym spolutvorcom zmien a byť schopným riešiť problémy spoluprácou v rámci hraníc vlastnej zodpovednosti.
• Komunikačné schopnosti.
• Časová flexibilita.
• Dôslednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v stresových situáciách.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3804481  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V súlade s ustanoveniami zákona č. 553 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov