Vedúci oddelenia prevádzky

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
asap
funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát v súlade so zákonom č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta vedúceho oddelenia prevádzky.

Popis činnosti
Oddelenie prevádzky zabezpečuje bežnú údržbu a opravy na rektoráte, strážnu službu, upratovacie služby, telekomunikačné služby, údržbu a opravy budov v správe rektorátu.
Vedúci oddelenia koordinuje a riadi oddelenie prevádzky. Zabezpečuje opravy a údržbu všetkých technických zariadení v správe oddelenia. Vypracováva plán údržby a opráv vo zverených objektoch. Zabezpečuje vykonávanie dodávateľských prác v zmysle platných predpisov. Zúčastňuje sa na preberacích konaniach opravárenských a rekonštrukčných prác. Vypracováva plán čerpania finančných prostriedkov a kontroluje efektívnosť ich čerpania. Vykonáva základnú finančnú kontrolu účtovných dokladov za oblasť prevádzky. Pripravuje podklady k realizácii verejného obstarávania za oddelenie prevádzky. Zabezpečuje revízie a odstránenie zistených technických závad.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby do 23.03.2018 . K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Znalosť práce v systéme SAP je podmienkou
Prax v riadení kolektívu
Organizačné a riadiace schopnosti
Efektívna komunikácia
Samostatnosť
Systematický prístup k práci
Koordinácia úloh, zodpovednosť za plnenie úloh, presnosť a precíznosť v práci

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3289364  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme