Samostatná odborná práca na úseku rozpočtovania a financovania

Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta

Miesto práce
Šafárikovo nám., Bratislava
Termín nástupu
1.2.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900,00 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agendu plánu a rozpočtu realizuje prostredníctvom informačného systému SAP a Štátnej pokladnice, zadáva a sleduje čerpanie rozpočtu .
- eviduje a vystavuje platobné rozkazy na úhradu dotačného a mimodotačných účtov
- realizuje investičné protokoly a objednávky
- v spolupráci s odborovou organizáciou zabezpečuje činnosť spojenú s hospodárením v sociálnom fonde a sleduje stav a čerpanie finančných prostriedkov na sociálnom fonde
- administratívne pripravuje a realizuje podpisové vzory do bánk
- vykonáva zastupovanie v pokladni fakulty počas neprítomnosti zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie
- dodržiava ustanovenia zákona d. 330196 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
- sleduje a uplatňuje platné právne predpisy spojené s výkonom agendy
- dodržiava plnenie úloh v stanovených termínoch
- v zmysle Registratúrneho poriadku každoročne postupuje spracovaný materiály. do archívu

osobnostný rozvoj – interné a externé školenia
spoločenské akcie
príjemný kolektív

Vysokoškolské vzdelanie sa nevyžaduje, kontaktovaní a pozvaní na pohovor budú len vybraní uchádzači. Svoje ponuky a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Verejnoprávna vzdelávacia inštitúcia zriadená zákonom
Univerzita Komenského v Bratislave je moderná európska univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave poskytuje vysokoškolské vzdelanie vo všetkých troch stupňoch štúdia, v dennej aj externej forme.
ID: 3553597  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,00 Eur