Ponuka pre opatrovateľku :2200,00 Eur / osoba netto za mesiac. Holandsko-Belgicko

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2200,00 Eur Netto / za odpr.mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, Hľadáme šikovnú opatrovateľku so skúsenosťami, ktorá je viac aktívna so zmyslom pre humor k 31 ročnému klientovi , ktorý býva v samostatnom dome v blízkosti rodičov, ktorý neustále pomáhajú a budú pomáhať aj opatrovateľke. Klient využíva veľmi často taktiež externú pomoc holandských opatrovateľských služieb. Klient je imobilný na vozíku a nemôže verbálne komunikovať. Klient je mentálne úplne v poriadku na vysokej intelektuálnej úrovni. Má rád rôzne aktivity, ako je napríklad plávanie, motocykling atď.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni. Vodičský preukaz výhodou, ale nie nutnosťou.
TERMÍN NÁSTUPU: 31.08.2019
PLATOVÉ PODMIENKY: 2200,00 EUR NETTO // osoba za odpracovaný mesiac + komplet preplatené cestovné, bez poplatkov.

2, Hľadáme opatrovateľku ku pani nar. v roku 1923, bývajúcej v meste Mortsel,Belgicko.
Pani býva sama v dome, potrebuje pomôcť s bežnou opaterou, t.j. pomôcť pri obliekaní,zobliekaní,hygiene,toalete,navariť, upratať.
U pani pracuje naša opatrovateľka ktorá novú zaučí,zaškolí.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: 25.08.2019
PLATOVÉ PODMIENKY: 2200,00 EUR NETTO // osoba za odpracovaný mesiac + komplet

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoférovi, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Zaujímavá a výhodne platená práca pre opatrovateľku v Holandsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.
ID: 3739478  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2200,00 Eur Netto / za odpr.mesiac