Можливість для людей з України

C/C++ Developer for motion control system (US company)

Universal Instruments s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 27, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie jadra motion control systému v C/C++
Návrh, vývoj, a riešenie softvéru pre technologickú U.S. firmu / riadenie koplexných strojov, výrobných liniek
Vývoj systému riadenia pohybu Motion Control System
Spolupráca s vývojármi v U.S
Nový vývojový team v Bratislave
Úzka spolupráca s vývojármi hardware, testermi
Široké spektrum projektov, riešenie komplexných problémov, inovácií, zamerané na .NET a high tech vývoj
Občasné cestovanie do USA
Technologicky zamerané na C / C++ vývoj
C or C++ development, additional languages and tools are big plus !

IPhone na súkromné účely
Pravidelné team eventy
Práca v high-tech spoločnosti s mnohými inovatívnymi prístupmi a technológiami
Cestovanie do USA
Zázemie medzinárodnej spoločnosti
Úplne nové projekty a nový team
Praca v kancelárii + homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
Microsoft Visual Studio - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrú znalosť C / C++, a iných vývojových technológií
Znalosť vývojových prostredí (aspoň jeden zo zonamu vyššie)
Znalosť nástrojov pre podporu vývoja softvéru (Git, JIRA)
Pokročilý softvérový vývoj a techniky (multithreading, interrupts, algoritmy)
Znalosť MFC je plus
Znalosť mikroprocesorov a mikrokontrolérov je plus
Skúsenosti s návrhom HW a vývoj softvéru na low-level úrovni sú plus
Skúsenosti s prácou v RTOS (VxWorks, TI-RTOS, FreeRTOS) sú plus
Skúsenosti so skriptovaním pomocou Bash alebo Python výhodou
Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci
Anglický jazyk na komunikáciu

Universal Instruments is a global leader in the design and manufacture of advanced automation and assembly equipment solutions for the electronics manufacturing industry. With a lineage of more than 50 years, Universal is the longest-standing company in the electronics assembly space.

Universal provides complete solutions to meet specific requirements by leveraging its portfolio of flexible platforms for surface mount, through-hole, advanced semiconductor packaging, light mechanical, and final assembly processes. This best-in-class equipment set is complemented by state of the art software and operational services to help customers monitor and manage operational activities, improve efficiency and lower overall costs of manufacturing. Universal provides exclusive manufacturing process expertise through its world-renowned Advanced Process Lab, and delivers lasting value and support throughout all phases of the ownership experience through a global service infrastructure. Universal maintains offices in the Americas, Europe, and Asia, and is represented through a worldwide direct sales and distributor network.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Attila Kotrba
E-mail: poslať životopis
ID: 3357835  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac