Island - pomocné práce v závode na spracovanie rýb. Práca vhodná pre ženy.

Universal Consulting s.r.o.

Veľká Británia, Island, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
12,2 - 21,96 EUR/hod.1658,05 ISK/h v hrubom = 12,20 €(podľa aktuálneho kurzu). Nadčasy 2984,55 ISK /h = 21,96 €. Hodinový bonus: 275 ISK = 2,10€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné pracovníčky do závodu na spracovanie rýb, s motiváciou pracovať a vycestovať dlhodobo na Island (Raufarhöfn)!

Vašou hlavnou úlohou budú najmä tieto činnosti:
- krájanie rýb
- porcovanie
- filetovanie
- čistenie a príprava na mrazenie
- ďalšie pomocné práce podľa potreby

- mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet začiatkom nasledujúceho mesiaca

Pracovná doba:
- pracovná doba 40 hodín týždenne (nepracuje sa na zmeny) + možnosť nadčasov

Ubytovanie
- zabezpečené zamestnávateľom
- jednolôžkové izby /dvojlôžkové izby s plne vybavenou kuchyňou a kúpelňou + internet
- neplatíte žiadne depozity vopred, nájomné sa hradí až z výplaty

Cesta na Island:
- letecky
- pomôžeme Vám nájsť najlepšie spojenie a celú skupinku smerujeme na jeden let
- dopravu z letiska na Islande do miesta pracoviska/ubytovania Vám zabezpečí zamestnávateľ (cena letenky cca 20 000 -25 000 ISK bude odrátaná v 2 mesačných výplatách)

Dĺžka trvania pracovného pomeru:
– dlhodobo, minimálne na 1 rok s možnosťou pracovať priamo
pre zamestnávateľa na dobu neurčitú

Zamestnávateľ ponúka lukratívnu mzdu:

Nástupná mzda počas prvých 300 hodín je:
denná zmena: 1647,44 ISK/h brutto (12,12€) + hodinový bonus 275 ISK (2,02€)
nadčasy: 2965,44 ISK/h brutto (21,88 €) + hodinový bonus 275 ISK (2,02€)

Následne po 300 hodinách sa mzda zvyšuje na:
denná zmena: 1658,05 ISK/h brutto (12,20€) + hodinový bonus 285 ISK (2,10€)
nadčasy: 2984,55 ISK/h brutto (21,96 €) + hodinový bonus 285 ISK (2,10€)

Mesačne vychádza Vaša čistá mzda cca: 1950 €.

- dlhodobá práca priamo pre zamestnávateľa (nie cez personálnu agentúru)
- len ranné zmeny + možnosť nadčasov
- výhodné platové podmienky
- medzinárodné prostredie
- spokojní zamestnanci

V prípade záujmu o prácu nám zašlite Váš životopis v anglickom jazyku na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Budete pracovať pre jednu z najväčších islandských spoločností, ktorá je spracovateľom rýb na Islande. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním, výrobou a exportom mrazených rýb a mrazených výrobkov z rýb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- motivácia pracovať
- ochota vycestovať na Island
- dobrá fyzická kondícia
- prax nie je podmienka
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej
úrovni
- práca vhodnejšia pre ženy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3756581  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 12,2 - 21,96 EUR/hod.1658,05 ISK/h v hrubom = 12,20 €(podľa aktuálneho kurzu). Nadčasy 2984,55 ISK /h = 21,96 €. Hodinový bonus: 275 ISK = 2,10€