Obchodný zástupca pre predaj reklamy - rádio WOW!

Universal Consulting s.r.o.

Rádio Wow, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Prievidza, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzda závisí od Vášho potenciálu a množstva zrealizovanej reklamy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových obchodných zástupcov pre mestá a okolie Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza a Trenčín.

Do výberového konania sa môžu prihlásiť aj kandidát, ktorý aktuálne pracuje ako obchodík pre inú spoločnosť a vie si k svojej predajnej činnosti pridružiť aj nový produkt - predaj reklamy.

Príďte pracovať do úspešného Rádia WOW a buďte v centre diania, v príjemnom prostredí a kolektíve. Náplňou práce je predaj reklamného času, sponzoringu, súťaži a starostlivosť o zákazníkov.

Informácie nájdete i tu:

– nadštandardné platové ohodnotenie oproti regiónu
– flexibilný pracovný čas
– odmeny a bonusy
– možnosť kariérneho rastu
– vzdelávanie v obore
– neustála marketingová podpora

Dňa 21.07.2016 o 9,00 h sa koná výberové konanie v spoločnosti Universal Consulting s.r.o. na Štúrovom námestí 18 v Trenčíne.

Spoločne s rádiom WOW budeme vyberať obchodných zástupcov pre oblasti: Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Partizánske, Topolčany.

Pokiaľ máte záujem sa pohovoru zúčastniť potvrďte prosím emailom Vašu účasť. ([email protected])

Prineste si so sebou životopis, dobrú náladu a argumenty, prečo Vás máme do teamu prijať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Regionálne Rádio WOW vysiela od júna 2007. Hudobne sa radí k formátu HOT AC, chce osloviť poslucháča vo veku od 18 do 40 rokov. Vysielanie je zložené z hudby pre všetky generácie - najväčších hitov 80-tych, 90-tych rokov a súčastnosti. Prostredníctvom FM frekvencií vysiela v Bánovciach nad Bebravou, Partizánskom a Prievidzi, Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Úspešní kandidáti musia mať výborné komunikatívne schopnosti, musia byť draví, zároveň príjemní a empatickí. Skúsenosti s predajom sú podmienkou.

Tiež požadujeme:
– minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
– prácu s PC, Word, Excel, Internet, Mail
– príjemné vystupovanie
– vodičský preukaz sk. B (auto výhodou, vieme však poskytnúť aj firemný automobil)
– schopnosť plánovať a pracovať samostatne

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2642313  Megjelentetés dátuma: 13.7.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda závisí od Vášho potenciálu a množstva zrealizovanej reklamy.