Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Záloha až 500 € vyplatená pred sviatkami? Pomôžte nám pri predaji vianočných stromčekov!

United Resources Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
Ivanská cesta 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
Od 5 EUR/hod.Ak odpracujete všetky pracovné termíny (v celých časoch) počas pracovného týždňa, t. j. 12 pracovných termínov počas pondelka až piatka vyplatíme Vám zálohu vo výške až 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je manipulácia s vianočnými stromčekmi, ich naskladňovanie, vyskladňovanie a balenie. NEPRACUJE sa s registračnou pokladnicou. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v pracovný termín Vášho nástupu zaškolí. Pracuje sa v exteriéri.

Pracovné zmeny
Brigáda prebieha od 01.12.2021 do 17.12.2021. V stredu, 01.12.2021 je školenie, vo štvrtok 02.12.2021 sa nastupuje do práce.

1. Možnosť. Pondelok až piatok, od 07:30 do 17:00/18:00.

2. Možnosť. Pondelok až piatok, od 11:00/12:00 do 21:00.

Odmena a výhody
Špeciálna vianočná ponuka ;-) Ak odpracujete všetky pracovné termíny (v celých časoch) počas pracovného týždňa, t. j. 12 pracovných termínov počas pondelka až piatka vyplatíme Vám zálohu vo výške až 500 €, a to v pondelok, 20.12.2021. Uvedená výška zálohy platí pri uplatnení si nezdaniteľnej časti základu dane. Môže sa vyžadovať splnenie ďalších podmienok.

Hodinová odmena je vo výške 6,00 € v hrubom vyjadrení.

Priateľský pracovný kolektív
Profesionálny prístup
Agentúrny koordinátor

Informácie o výberovom konaní

Naše požiadavky
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Pracovitosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodný dom s nábytkom a dekoráciami v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

United Resources je obchodná skupina operujúca na slovenskom a zahraničných trhoch práce. Zameriavame sa na zabezpečovanie ľudských zdrojov v oblastiach informačných technológií a telekomunikácií prevádzkujúc obchodnú značku Expert Base www.expertbase.io a v oblastiach výroby, dopravy, skladovania a obchodu prevádzkujúc obchodnú značku Dobrý Pracovník www.dobrypracovnik.sk.
ID: 4211345  Megjelentetés dátuma: 25.11.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.