Account manager pre AVIS - vhodné pre absolventov

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 91, 821 04 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacpráca na mandátnu zmluvu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý, dynamický, zaujímaš sa o autá a práca s ľuďmi je pre teba výzvou a chceš nadobudnúť univerzálne využiteľné pracovné skúsenosti, vďaka ktorým tvoja hodnota bude rásť? Potom si ten správny. Do nášho tímu hľadáme šikovného a ambiciózneho kolegu na trvalý pracovný pomer. Čerstvého absolventa vysokej školy alebo už aj skúseného managera z oboru s čo najväčším počtom nadobudnutých skúseností:
- v automobilovom sektore;
- s prácou v renomovanej spoločnosti v automobilovom priemysle;
- v oblasti operatívneho leasingu; a
- výhodou sú aj skúsenosti, stáže nadobudnuté počas štúdia.

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Práca pre renomovanú spoločnosť
• Množstvo zaujímavých zamestnaneckých benefitov
• Možnosť odborného a profesionálneho rastu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Fixný plat + odmeny

Viac informácií poskytneme emailom, telefonicky alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- energický a ambiciózny prístup k práci a flexibílnosť
-chuť zlepšovať seba, ostatných, ísť príkladom a ambícia karierne rásť
- výborné prezentačné, vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- organizačné a analytické schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť a cieľavedomosť
- všeobecná orientácia v automobilovom priemysle
- prax v oblasti leasingu výhodou
- individuálne ohodnotenie

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 180 krajinách - viac ako 28 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu s flotilou cez 1300 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou.

Sme členom skupiny United Group, video o nás nájdete:

Payless Autopožičovňa má viac ako 120 prevádzok v USA, Kanade, Európe a Južnej Amerike. Služby autopožičovne Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách z účelom cestovania po krajinách ako turista alebo za pracovnými úlohami na služobných cestách. Payless autopožičovne sú často spojené s pobočkami Avis Budget Group, Inc., najväčšieho svetového poskytovateľa služieb prenájmu vozidiel.

Viac info na www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1578581  Megjelentetés dátuma: 21.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac